fbpx

Kas jāņem vērā, kad pērk malku

kad pērk malku

Mēs iepērkam meža īpašumus, cirsmas un lauksaimniecības zemi visā Latvijas teritorijā.

Iegādāties malku var būt diezgan vienkārši, ja sekojat dažiem soļiem.

Pirms pirkt malku, noskaidrojiet, cik daudz malkas jums būs nepieciešams sildīt savu māju visu sezonu vai noteiktu laika periodu. Aprēķiniet apkures vajadzību atkarībā no jūsu mājas izmēra, izolācijas un vietējiem laikapstākļiem.

Malku var iedalīt divās kategorijās, t.i. augstu un zemu siltuma atdevi. Piemēram, bērzs un ozols, parasti labi deg un ražo daudz siltuma, bet tie ir arī dārgāki, bet priede un egle, var būt lētāki, bet tiem var būt zemāks siltuma ģenerēšanas efektivitātes līmenis.

Atrodi uzticamu piegādātāju: Uzticams malkas piegādātājs var nodrošināt jums kvalitatīvu un sausas malkas piegādi. Jautājiet vietējiem iedzīvotājiem vai mežniekiem, vai viņi var ieteikt uzticamu piegādātāju.

Pārbaudiet malkas kvalitāti: Kad esat saņēmis malku, pārbaudiet to, lai nodrošinātu, ka tā ir sausa un labas kvalitātes. Sausa malka degs efektīvāk un radīs mazāk dūmu.

Sagatavojiet uzglabāšanas vietu: Malka jāuzglabā sausā vietā, lai novērstu mitruma uzņemšanu. Iegādājieties malkas krātuvi vai izveidojiet paši malkas uzglabāšanas vietu, lai saglabātu malku sausu un izmantojamu.

Svarīgi: Malkas krāsnī vai kamīnu regulāri jātīra un jāuzrauga, lai nodrošinātu drošību un efektīvu apkuri. Malkas sadegšanas procesā uz dūmvadu sienām izveidojas izdedžu kārta – sodrēji, kas atkarībā no apkures iekārtas lietošanas intensivitātes arī ir regulāri jātīra

LIGNUM LATVIJA cieņpilna sadarbība

Cilvēcīga un cieņpilna sadarbība

LIGNUM LATVIJA saprotams process

Saprotams un caurspīdīgs process

LIGNUM LATVIJA godīgs novērtējums

Precīzs un godīgs īpašuma novērtējums

LIGNUM LATVIJA tūlītēja samaksa

Tūlītēja un tirgus situācijai atbilstoša samaksa

Scroll to Top