fbpx

Koksnes & malkas iepirkšana Ostā

pērk malku ostā

Mēs iepērkam meža īpašumus, cirsmas un lauksaimniecības zemi visā Latvijas teritorijā.

Koksnes & malkas iepirkšanas vietas Latvijā atšķiras atkarībā no jto atrašanās vietas un uzņēmējdarbības – biznesa virziena. Šeit ir dažas plaši pazīstamas iespējas un malkas realizācijai Latvijā:

Mežizstrādes uzņēmumi:
Daži no lielākajiem mežizstrādes uzņēmumiem Latvijā piedāvā malkas pārdošanu. Privātie mežsaimniecības uzņēmumi var būt lieliski avoti malkas iegādei.

Malkas tirdzniecības uzņēmumi:
Ir daudzi malkas tirdzniecības uzņēmumi, kas specializējas malkas pārdošanā. Tie var atrasties gan Rīgā, gan citās lielās pilsētās, kā arī lauku rajonos.

Internetā:
Daži malkas piegādātāji un mežsaimniecības uzņēmumi piedāvā malkas realizāciju / iepirkšanu tiešsaistē. Jūs varat atrast dažādus piedāvājumus un cenas, salīdzināt tos un veikt darījumu tiešsaistē.

Lokāli:
Dažreiz sludinājumu portāli var piedāvāt malkas pārdošanas sludinājumus no vietējiem mežsaimniekiem vai privātpersonām.

Katrā gadījumā, lai atrastu lielākās malkas iepirkšanas vietas Latvijā, jums var būt nepieciešams veikt vietējo izpēti, sazināties ar dažādiem iepircējiem un salīdzināt cenas un piedāvājumus, lai atrastu vislabāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Bez augstākminētajiem variantiem, iesakām pievērt uzmanību arī iespējai realizēt malku ostā.

Iepērkot malku – ostas tālāk to realizē lielapjoma* lietotājiem. 

*Šāda veida malkas / koksnes pircējiem nepieciešami lieli apjomi, attiecīgi ostas to nodrošina komplektējot nepieciešamos apjomus.

Šeit ir daži piemēri - kāda malka tiek realizēta ar ostu starpniecību

Ostas malka enerģijas ražošanai:
Dažas ostas var piedāvāt malku, kas paredzēta enerģijas ražošanai, piemēram, koksnes granulas, malkas briketes vai cita veida malku, kas tiek izmantota siltumenerģijas ražošanā vai elektrības ģeneratoros.

Celtniecības materiālu malka: Ostas arī var nodrošināt malku, kas tiek izmantota būvniecībā. Tas var ietvert koksni, kas izmantojams būvniecības konstrukcijās, kā arī dēļus un šķēles, kas tiek izmantoti būvniecības materiālos.

Malka rūpnieciskajai apstrādei: Ostas var nodrošināt malku rūpnieciskajai apstrādei, piemēram, kokzāģētavām un mēbeļu ražotnēm. Šajā gadījumā tiek piegādāti koksnes dēļi, šķēles un citi materiāli, kas tiek izmantoti rūpnieciskajās darbībās.

LIGNUM LATVIJA cieņpilna sadarbība

Cilvēcīga un cieņpilna sadarbība

LIGNUM LATVIJA saprotams process

Saprotams un caurspīdīgs process

LIGNUM LATVIJA godīgs novērtējums

Precīzs un godīgs īpašuma novērtējums

LIGNUM LATVIJA tūlītēja samaksa

Tūlītēja un tirgus situācijai atbilstoša samaksa

Scroll to Top